Siyaset Yapan

posted in: Comments | 0

Aylardır, herkes Türkiye’nin siyaset meydanıymış gibi facebook sayfalarında yazılar paylaşıyorlar. Ve doğru olup olmadığını gerçeklikten uzak bir şekilde fikirlerini beyan ediyorlar. Bir fotoğraf görüyorsunuz, dünya kadar yorum yapılıyor. Bazı yorumların içerisinde kitap yazacak kadar küfürler saydırılıyor.
Ooooh ne ala, biri CHY’ye küfreder, biri MHP’ye, biri AKP’ye biri HDP’ye. Açıkca particilerden siyasetten, insanlıktan ve Atatürk’ü putlaştıran Atatürk’çülerden okadar sıkıldım ki, Herbiri için söyleceklerim var.

Arkadaşlar, bu partilerin tüm hedefleri ülkeyi daha iyi bir düzeye getirmek mi? Açıkca bu soruya “evet” diyecek olanlar bana ” Neden uzlaşamıyorlar peki? ” sorusuna cevapta versin. Bu soruya en son ben cevap vereceğim. Yazının en altında göreceksiniz.

Sırasıyla,

AKP, 13 yıldır iktidar, doğrudur, bu ülkede daha önce diğer partilerin yapamadıklarını yaptılar. Ama sormadı birçoğu “bunu nasıl yaptın diye” değil mi?
Üzümünü ye bağını sorma demişler.

İşte bunu soranlar belki durumu değiştirebilir derken…

CHP, bu parti Atatürk’ün partisi diye adlandırıyor kendini, yanlışları var, Bu ülke Atatürk’ün eseri hiç bir zaman tek bir parti ile sınırlandıramazsınız. Çok partili dönemi birçok kez dile getirdiğini hatırlatırım.
Bu partide büyük yanlışlar var ki, ülke menfatlerini düşünenler zaten artık bu parti bünyesinde değiller. Bu nedenle ülkenin kurtarıcı olarak Kılıçdaroğlu’nu hiç düşünmeyin. Kendisini AKP yandaşı olarak görüyorum.

—— Buraya kadar olan yazımı  En son 2015’de yazmışım. Şimdi CHP için gelsin bu video. Çünkü yıl 2018 değişen bir durum yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 18 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.